Skip to main content
O zapachach naturalnych

Zapach waginy

Dzisiaj dzielę się z Wami ciekawostką ze świata zapachów.


Co jakiś czas media grzmią i opisują wydawać by się mogło dziwaczne wybryki gwiazd, wczoraj przeczytałam, że Erykah Badu wydała pachnące kadzidełka, nic by w tym nie było dziwnego, gdyby ich zapach nie był inspirowany jej waginą, pachnidełka rozeszły się w kilka godzin. Kilka lat wstecz również któraś z gwiazd wydała perfumy pachnące waginą.


Na polu perfumerii nie jest to nowy temat, co kilka lat odważni perfumiarze wydają perfumy inspirowane damskimi i męskimi genitaliami i są na nie chętni co mnie nie dziwi, nie ma co się krzywić, najprawdziwszymi i naprawdę naukowo udowodnionymi afrodyzjakami, które działają na ludzi wzajemnie są właśnie nasze zapachy, to nimi tak naprawdę uwodzimy i wzbudzamy pożądanie.


Dawniej było czymś całkowicie normalnym iż kobiety by uwieść mężczyznę dodawały do swoich perfum wydzielinę z waginy, dawniej tego nie wiedziano, ludzie działali instynktownie, dzisiaj wiadomo, że w naszych genitaliach i pachwinach gromadzi się najwięcej feromonów.

opracowała Monika Opieka-Nowak

Szukaj
O mnie

Jestem artystką olfaktoryczną, moją twórczość opieram na przekraczaniu granic w sztuce sensorycznej. Często tworzę olfaktoryczne hybrydy współpracując z artystami. Fascynacja zmysłem węchu oraz naturalnymi zapachami skierowała mnie na drogę komponowania pachnących opowieści w postaci instalacji artystycznych, perfum naturalnych oraz wykładów.


Moje działania zapachowe transportują ludzi w niezwykły i często nieznany świat zmysłów.


Zamykam we flakonach pachnące bogactwo natury połączonej z ludzką wyobraźnią.


Moją intencją oraz misją jest otwierać nozdrza ludzi na nowe doznania by mogli czerpać niezliczone inspiracje wyostrzając swoją wyobraźnię poprzez zmysł węchu i zapachy naturalne.


Zajrzyj na pachnące forum na Facebooku gdzie znajdziesz wiele ciekawych tematów o zapachach naturalnych oraz perfumach:

bottanicum przylądek naturalnych zapachówhttps://www.facebook.com/groups/793685331224789

Popularne wpisy
Akacja mylona z Mimozą
5 czerwca 2021 23:20
Irys
5 czerwca 2021 23:16
Hiacynty
5 czerwca 2021 23:27
Konwalie
1 maja 2022 23:17
współprace z bottanicum
14 lipca 2024 10:53
Newsletter

Bądźmy w kontakcie