Skip to main content
Zapach w obrazach

Pasja do zapachów naturalnych

Doceniam pasje, które posiadam, pozwalają doświadczać mi odczuć, miejsc oraz ludzi, których bym bez nich nie poznała i nie odkryła.


Świata roślin możemy zaznawiać na wiele sposobów, wprowadzać je do naszego życia przez różne drzwi, jedne z nich to zapach, trywialne? Dla mnie fascynujące i porywające... bo jeszcze co niemiara do poznania...


To moja inicjacja, oderwanie od twardych zasad dnia codziennego i odskoczenie do świata wyobraźni, zbliżenie się do dawnej alchemii, którą odczuwam również tworząc klasyczne fotografie, to tak jak by malowanie swoich fantazji właśnie poprzez zapach.


Z wielką radością dzielę się z Wami nie tylko opowieściami o zapachach czy nimi samymi, lecz również obrazami, które mi towarzyszą...

Monika

Szukaj
O mnie

Jestem artystką olfaktoryczną, moją twórczość opieram na przekraczaniu granic w sztuce sensorycznej. Często tworzę olfaktoryczne hybrydy współpracując z artystami. Fascynacja zmysłem węchu oraz naturalnymi zapachami skierowała mnie na drogę komponowania pachnących opowieści w postaci instalacji artystycznych, perfum naturalnych oraz wykładów.


Moje działania zapachowe transportują ludzi w niezwykły i często nieznany świat zmysłów.


Zamykam we flakonach pachnące bogactwo natury połączonej z ludzką wyobraźnią.


Moją intencją oraz misją jest otwierać nozdrza ludzi na nowe doznania by mogli czerpać niezliczone inspiracje wyostrzając swoją wyobraźnię poprzez zmysł węchu i zapachy naturalne.


Zajrzyj na pachnące forum na Facebooku gdzie znajdziesz wiele ciekawych tematów o zapachach naturalnych oraz perfumach:

bottanicum przylądek naturalnych zapachówhttps://www.facebook.com/groups/793685331224789

Popularne wpisy
Akacja mylona z Mimozą
5 czerwca 2021 23:20
Irys
5 czerwca 2021 23:16
Hiacynty
5 czerwca 2021 23:27
Konwalie
1 maja 2022 23:17
współprace z bottanicum
14 lipca 2024 10:53
Newsletter

Bądźmy w kontakcie