Skip to main content
O zapachach naturalnych

Nowe kompozycje perfum bottanicum

Uwielbiam się bawić, błądzić i zatracać, trochę mniej lubię oczekiwanie, postawienie znaku STOP! by nie przesadzić i nie stracić tego co może się uformować, odkładam buteleczki na bok i zapominam o nich na jakiś czas.


W ostatnim czasie pracowałam i nadal pracuję nad kilkoma połączeniami, wybrałam absolut czarnej porzeczki oraz tytonie i zapachy gourmand, bardzo pasują mi na porę odpoczynku i chłodu.


Absolut z czarnej porzeczki jest mocny, bardzo lubi dominować wybijając się spośród pozostałych nut, może być odstręczający, ale może również w połączeniu z gamą innych zapachów dodać niesamowitych bardziej lub mniej mocnych akcentów, od fekalnego do owocowego. W sobotę byłam bardzo miło zaskoczona ponieważ kilka Pań mogło pierwszy raz wąchać moje nowe akordy. Kompozycje z porzeczką zostały przyjęte bardzo dobrze, wciągały i zaskakiwały, powstaną perfumy na bazie jednej z kompozycji.


Połączenia z różnymi rodzajami tytoniu również zachwyciły i wywołały niemałe zaskoczenie, że tytoń może mieć tak wiele ciekawych odsłon.

Zapachy gourmand są dla mnie wyzwaniem, cały czas je dopracowuję, niby proste do zrobienia, ale banalne, tego nie chcę, pracując tylko na naturaliach by uniknąć banału bardzo wiele prób mam nieudanych, spośród dziesiątek akordów wybrałam dwa, które mnie zadowalają, również zostały przyjęte z entuzjazmem, ale to nie koniec moich poszukiwań.

Monika

Szukaj
O mnie

Jestem artystką olfaktoryczną, moją twórczość opieram na przekraczaniu granic w sztuce sensorycznej. Często tworzę olfaktoryczne hybrydy współpracując z artystami. Fascynacja zmysłem węchu oraz naturalnymi zapachami skierowała mnie na drogę komponowania pachnących opowieści w postaci instalacji artystycznych, perfum naturalnych oraz wykładów.


Moje działania zapachowe transportują ludzi w niezwykły i często nieznany świat zmysłów.


Zamykam we flakonach pachnące bogactwo natury połączonej z ludzką wyobraźnią.


Moją intencją oraz misją jest otwierać nozdrza ludzi na nowe doznania by mogli czerpać niezliczone inspiracje wyostrzając swoją wyobraźnię poprzez zmysł węchu i zapachy naturalne.


Zajrzyj na pachnące forum na Facebooku gdzie znajdziesz wiele ciekawych tematów o zapachach naturalnych oraz perfumach:

bottanicum przylądek naturalnych zapachówhttps://www.facebook.com/groups/793685331224789

Popularne wpisy
Akacja mylona z Mimozą
5 czerwca 2021 23:20
Irys
5 czerwca 2021 23:16
Hiacynty
5 czerwca 2021 23:27
Konwalie
1 maja 2022 23:17
współprace z bottanicum
14 lipca 2024 10:53
Newsletter

Bądźmy w kontakcie