Skip to main content
bottanicum w mediach

Debiut bottanicum w TV

Ufff piątkowy poranek i południe było bardzo ekscytujące, bardzo szybko wszystko się potoczyło. Nasza grupa Zaplątani w Zioła została zaproszona do udziału w programie telewizji lokalnej. Dla nas to naprawdę nie lada wydarzenie 🙂 a jako, że jesteśmy zespołem barwnym i każdy z nas zajmuje się rzeczami związanymi z naturą ciekawymi postanowiono zrobić z każdym z nas osobny program, no i bottanicum również się tam znalazło.


Emocje mi opadają, miałam okres w swoim życiu, że pracowałam dla telewizji, lecz zawsze po drugiej stronie, za kamerami, nie przed, myślałam, że dzięki temu nie będę taka zestresowana, nic z tego, za kamerą jest całkiem inaczej 🙂 także dzisiaj mam swój debiut, wolę nawet nie myśleć czy składnie się wypowiadałam czy nie, nie za bardzo był czas na duble, no ale pierwsze koty za płoty 😃


Odcienek z bottanicum można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/watch/?ref=saved&v=2388163734659573

Monika

Szukaj
O mnie

Jestem artystką olfaktoryczną, moją twórczość opieram na przekraczaniu granic w sztuce sensorycznej. Często tworzę olfaktoryczne hybrydy współpracując z artystami. Fascynacja zmysłem węchu oraz naturalnymi zapachami skierowała mnie na drogę komponowania pachnących opowieści w postaci instalacji artystycznych, perfum naturalnych oraz wykładów.


Moje działania zapachowe transportują ludzi w niezwykły i często nieznany świat zmysłów.


Zamykam we flakonach pachnące bogactwo natury połączonej z ludzką wyobraźnią.


Moją intencją oraz misją jest otwierać nozdrza ludzi na nowe doznania by mogli czerpać niezliczone inspiracje wyostrzając swoją wyobraźnię poprzez zmysł węchu i zapachy naturalne.


Zajrzyj na pachnące forum na Facebooku gdzie znajdziesz wiele ciekawych tematów o zapachach naturalnych oraz perfumach:

bottanicum przylądek naturalnych zapachówhttps://www.facebook.com/groups/793685331224789

Popularne wpisy
Akacja mylona z Mimozą
5 czerwca 2021 23:20
Irys
5 czerwca 2021 23:16
Hiacynty
5 czerwca 2021 23:27
Konwalie
1 maja 2022 23:17
współprace z bottanicum
14 lipca 2024 10:53
Newsletter

Bądźmy w kontakcie