Skip to main content
Pachnące spotkania bottanicum

bottanicum w katowickim kinie Światowid

Mogę już oficjalnie, powolutku rozsyłać wici i ciekawość 😉


W kwietniu lub maju odbędzie się w kinie Światowid, w Katowicach w ramach warsztatów “Człowiek na pierwszym planie” olfaktoryczne spotkanie bottanicum.


Jestem bardzo podekscytowana i szczęśliwa ponieważ kinematografia jest ważna w moim życiu, uwielbiam chodzić do kina i staram się to robić systematycznie a kina studyjne uwielbiam 😉


Podczas dwugodzinnego spotkania zabiorę gości do pachnącego świata zmysłów gdzie będziemy doświadczać różnych zapachów naturalnych nawiązujących do archetypowych woni przyrody oraz ludzi, inspirację czerpię z pewnego filmu, jeszcze nie mogę napisać jaki to film, jedyne co mogę powiedzieć, że jest bardzo zmysłowy, dotykający głęboko zakorzenionych, ludzkich instynktów.

Z tej okazji przygotowuję mini instalację artystyczną, która będzie zapraszała gości do wąchania i odczuwania różnych emocji oraz wywoływania obrazów, może kolorów i dźwięków.


Będzie mi niezmiernie miło spotkać się z Wami w Światowidzie 🙂

Monika

Szukaj
O mnie

Jestem artystką olfaktoryczną, moją twórczość opieram na przekraczaniu granic w sztuce sensorycznej. Często tworzę olfaktoryczne hybrydy współpracując z artystami. Fascynacja zmysłem węchu oraz naturalnymi zapachami skierowała mnie na drogę komponowania pachnących opowieści w postaci instalacji artystycznych, perfum naturalnych oraz wykładów.


Moje działania zapachowe transportują ludzi w niezwykły i często nieznany świat zmysłów.


Zamykam we flakonach pachnące bogactwo natury połączonej z ludzką wyobraźnią.


Moją intencją oraz misją jest otwierać nozdrza ludzi na nowe doznania by mogli czerpać niezliczone inspiracje wyostrzając swoją wyobraźnię poprzez zmysł węchu i zapachy naturalne.


Zajrzyj na pachnące forum na Facebooku gdzie znajdziesz wiele ciekawych tematów o zapachach naturalnych oraz perfumach:

bottanicum przylądek naturalnych zapachówhttps://www.facebook.com/groups/793685331224789

Popularne wpisy
Akacja mylona z Mimozą
5 czerwca 2021 23:20
Irys
5 czerwca 2021 23:16
Hiacynty
5 czerwca 2021 23:27
Konwalie
1 maja 2022 23:17
współprace z bottanicum
14 lipca 2024 10:53
Newsletter

Bądźmy w kontakcie