Skip to main content
Pachnące spotkania bottanicum

Zapach prądu

Ogłaszam wszem i wobec iż dzisiaj pierwszy raz zapachy prądu były wąchane przez ludzi 😃 co prawda w przyszłym tygodniu będę je już tak oficjalnie prezentowała, ale że trafiły do kufra mego to nie mogłam się powstrzymać by nosy ich nie poznały.


To moja fantazja na temat wyładowań elektrycznych w przyrodzie, więcej Wam poopowiadam już po oficjalnej prezentacji w Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych, do wąchania były również perfumy.


Miałam okazję dzisiaj poznać Anetę Wychorską, która prowadzi u-zdrowisko.pl w Jastrzębiu Zdroju, miejsce z dobrą energią, być może zawitam tam z pachnącymi wykładami 😉

Monika

Szukaj
O mnie

Jestem artystką olfaktoryczną, moją twórczość opieram na przekraczaniu granic w sztuce sensorycznej. Często tworzę olfaktoryczne hybrydy współpracując z artystami. Fascynacja zmysłem węchu oraz naturalnymi zapachami skierowała mnie na drogę komponowania pachnących opowieści w postaci instalacji artystycznych, perfum naturalnych oraz wykładów.


Moje działania zapachowe transportują ludzi w niezwykły i często nieznany świat zmysłów.


Zamykam we flakonach pachnące bogactwo natury połączonej z ludzką wyobraźnią.


Moją intencją oraz misją jest otwierać nozdrza ludzi na nowe doznania by mogli czerpać niezliczone inspiracje wyostrzając swoją wyobraźnię poprzez zmysł węchu i zapachy naturalne.


Zajrzyj na pachnące forum na Facebooku gdzie znajdziesz wiele ciekawych tematów o zapachach naturalnych oraz perfumach:

bottanicum przylądek naturalnych zapachówhttps://www.facebook.com/groups/793685331224789

Popularne wpisy
Akacja mylona z Mimozą
5 czerwca 2021 23:20
Irys
5 czerwca 2021 23:16
Hiacynty
5 czerwca 2021 23:27
Konwalie
1 maja 2022 23:17
Zapach dzieciństwa
1 czerwca 2022 21:20
Newsletter

Bądźmy w kontakcie