Skip to main content
Warsztaty perfumiarskie i kadzidłowe bottanicum

Weekendowy warsztat nauki tworzenia perfum naturalnych bottanicum

Z wielką przyjemnością zapraszam na majowy, weekendowy warsztat nauki tworzenia perfum naturalnych bottanicum “Podążaj za swoim nosem”.

Warsztat w całości poświęcony będzie nauce komponowania unikalnych zapachów z wykorzystaniem materiałów naturalnych w postaci olejków eterycznych, żywic i absolutów.


Jako doświadczona perfumiarka pracująca z naturalnymi surowcami oraz czynnie działająca artystka olfaktoryczna na arenie sztuk sensorycznych pragnę się podzielić swoją pasją i wiedzą na temat komponowania perfum naturalnych.


Czego się nauczysz podczas warsztatu:


👃🎓Sztuka komponowania perfum naturalnych - Poznasz tajniki harmonijnego łączenia naturalnych surowców zapachowych, by umiejętnie i świadomie tworzyć kompozycje perfumeryjne.

👃🎓Wybór perfumeryjnych surowców - Dowiesz się jakie właściwości i możliwości mają poszczególne materiały naturalne w perfumiarstwie naturalnym. Nauczysz się je odpowiednio dobierać by tworzyły harmonijne porozumienia.

👃🎓Techniki komponowania perfum naturalnych - Nauczysz się kilku metod łączenia surowców w kompozycje zapachowe.


Jakie korzyści wyniesiesz z warsztatu:


🌺🧪Indywidualność tworzenia - Nauczysz się komponować zapachy, które będą miały niebanalny wydźwięk.

🌺🧪Wiedza i umiejętności - Zdobędziesz solidną i rzetelną wiedzę z dziedziny perfumiarstwa naturalnego, która pozwoli Ci na samodzielne kreowanie własnych kompozycji perfumeryjnych.

🌺🧪Sensoryczne doświadczenie - Warsztat będzie nie tylko naukowym doświadczeniem, ale również zmysłową podróżą, która rozbudzi Twoje zmysły pokazując Ci nowe perspektywy w świecie zapachów.

🌺🧪Satysfakcja twórcza - Doświadczanie z jednoczesnym tworzeniem własnych kompozycji zapachowych jest nie tylko wyjątkową przyjemnością, ale również jest źródłem satysfakcji z doświadczania czegoś osobistego i bardzo wyjątkowego.


Warsztat odbędzie się 25-26 maja w Instytut Botaniki Dermatologicznej w Warszawie.


Kliknij w zdjęcie po więcej szczegółów:


Zapraszam serdecznie

Monika

Szukaj
O mnie

Jestem artystką olfaktoryczną, moją twórczość opieram na przekraczaniu granic w sztuce sensorycznej. Często tworzę olfaktoryczne hybrydy współpracując z artystami. Fascynacja zmysłem węchu oraz naturalnymi zapachami skierowała mnie na drogę komponowania pachnących opowieści w postaci instalacji artystycznych, perfum naturalnych oraz wykładów.


Moje działania zapachowe transportują ludzi w niezwykły i często nieznany świat zmysłów.


Zamykam we flakonach pachnące bogactwo natury połączonej z ludzką wyobraźnią.


Moją intencją oraz misją jest otwierać nozdrza ludzi na nowe doznania by mogli czerpać niezliczone inspiracje wyostrzając swoją wyobraźnię poprzez zmysł węchu i zapachy naturalne.


Zajrzyj na pachnące forum na Facebooku gdzie znajdziesz wiele ciekawych tematów o zapachach naturalnych oraz perfumach:

bottanicum przylądek naturalnych zapachówhttps://www.facebook.com/groups/793685331224789

Popularne wpisy
Akacja mylona z Mimozą
5 czerwca 2021 23:20
Irys
5 czerwca 2021 23:16
współprace z bottanicum
17 kwietnia 2024 10:21
Hiacynty
5 czerwca 2021 23:27
Konwalie
1 maja 2022 23:17
Newsletter

Bądźmy w kontakcie