Skip to main content
Pachnące spotkania bottanicum

Spotkanie bottanicum w Uzdrowisku Jastrzębie

Może mi ktoś w końcu zarzucić co ja taka szczęśliwa po spotkaniach zapachowych z Wami, no nie da się inaczej 🙂


Rozpiera mnie radość i energia, kolejne pachnące spotkanie za nami. Tym razem odbyło się w Uzdrowisku w Jastrzębiu Zdroju, w miejscu przepełnionym dobrą energią, które prowadzi Aneta Wychorska, wiele dobrego się tam dzieje.


Na pachnącą opowieść przybyły cudowne uczestniczki, ponad dwie godziny byłyśmy daleko od świata rzeczywistego zanurzone w zapachach dosłownie i w przenośni.


Cudownie jest mi Was słuchać, patrzeć jak doświadczacie zapachów, za każdym razem poznaję nowe spojrzenie na zmysł węchu oraz na moje pachnidła, bo każdy odbiera je inaczej, poznaję coraz więcej Waszych historii gdzie przewija się zapach, dzisiejsza opowieść o psie była niesamowita, uważam NASZE spotkania za święta w codzienności 🙂


Jest szansa iż pachnące kręgi kobiet będą również odbywały się od stycznia raz w miesiącu w Jastrzębiu Zdroju, potrzebujemy uzbierać grupę minimum 8 kobiet, szczegóły będą w przyszłym tygodniu 🙂

Monika

Szukaj
O mnie

Jestem artystką olfaktoryczną, moją twórczość opieram na przekraczaniu granic w sztuce sensorycznej. Często tworzę olfaktoryczne hybrydy współpracując z artystami. Fascynacja zmysłem węchu oraz naturalnymi zapachami skierowała mnie na drogę komponowania pachnących opowieści w postaci instalacji artystycznych, perfum naturalnych oraz wykładów.


Moje działania zapachowe transportują ludzi w niezwykły i często nieznany świat zmysłów.


Zamykam we flakonach pachnące bogactwo natury połączonej z ludzką wyobraźnią.


Moją intencją oraz misją jest otwierać nozdrza ludzi na nowe doznania by mogli czerpać niezliczone inspiracje wyostrzając swoją wyobraźnię poprzez zmysł węchu i zapachy naturalne.


Zajrzyj na pachnące forum na Facebooku gdzie znajdziesz wiele ciekawych tematów o zapachach naturalnych oraz perfumach:

bottanicum przylądek naturalnych zapachówhttps://www.facebook.com/groups/793685331224789

Popularne wpisy
Akacja mylona z Mimozą
5 czerwca 2021 23:20
Irys
5 czerwca 2021 23:16
Hiacynty
5 czerwca 2021 23:27
Konwalie
1 maja 2022 23:17
Zapach dzieciństwa
1 czerwca 2022 21:20
Newsletter

Bądźmy w kontakcie