Skip to main content
Pachnące spotkania bottanicum

Sotkanie bottanicum z seniorami

Wiele godzin mówienia o zapachach naturalnych już za mną, dla mnie to ogromny zaszczyt móc o nich mówić i szerzyć świadomość, czuję również wdzięczność dla uczestników, którzy poświęcili swój czas, aby być na wykładach, w sumie to nawet całkiem sporo tego czasu. Energia i wiedza idzie dwubiegunowo, daję ja i niezmiernie dużo dają mi słuchacze, dzielący się swoimi odczuciami i skojarzeniami zapachowymi, wymiana jest dla mnie bezcenna. Mam dwie grupy, jedna kobieca, druga mieszana, mężczyźni to prawdziwe nie oszlifowane diamenty, mają inne spojrzenie, inaczej odbierają zapachy, czego innego poszukują i przepięknie je opisują, wychodzi z nich niecodzienna wrażliwość.


Nie ma dla mnie większej gloryfikacji niż to iż mam 100% obecności w obu grupach i żywe zainteresowanie i co ciekawe pań i panów, pierwszy raz zdarzyło mi się dzisiaj, aby skrócić przerwy bo uczestnicy nie mogli się doczekać tego co będzie dalej, to mnie uskrzydla, trudno skończyć o czasie 🙂

Wynoszę dużo nowego doświadczenia, które pomoże mi tworzyć autorskie zapachy, poznaję coraz więcej odnóg, jak widać o zapachu można mówić i mówić 🙂


To też przede mną jeszcze trochę inspirujących godzin, na koniec zbiorę wszystko w garść i podzielę się z Wami bardzo ciekawymi wnioskami.

Monika

Szukaj
O mnie

Jestem artystką olfaktoryczną, moją twórczość opieram na przekraczaniu granic w sztuce sensorycznej. Często tworzę olfaktoryczne hybrydy współpracując z artystami. Fascynacja zmysłem węchu oraz naturalnymi zapachami skierowała mnie na drogę komponowania pachnących opowieści w postaci instalacji artystycznych, perfum naturalnych oraz wykładów.


Moje działania zapachowe transportują ludzi w niezwykły i często nieznany świat zmysłów.


Zamykam we flakonach pachnące bogactwo natury połączonej z ludzką wyobraźnią.


Moją intencją oraz misją jest otwierać nozdrza ludzi na nowe doznania by mogli czerpać niezliczone inspiracje wyostrzając swoją wyobraźnię poprzez zmysł węchu i zapachy naturalne.


Zajrzyj na pachnące forum na Facebooku gdzie znajdziesz wiele ciekawych tematów o zapachach naturalnych oraz perfumach:

bottanicum przylądek naturalnych zapachówhttps://www.facebook.com/groups/793685331224789

Popularne wpisy
Akacja mylona z Mimozą
5 czerwca 2021 23:20
Irys
5 czerwca 2021 23:16
współprace z bottanicum
17 kwietnia 2024 10:21
Hiacynty
5 czerwca 2021 23:27
Konwalie
1 maja 2022 23:17
Newsletter

Bądźmy w kontakcie