Skip to main content
Pachnące spotkania bottanicum

Przygotowania

Lubisz zapach? Zwracasz uwagę jakie perfumy na sobie nosisz? Wyczuwasz zapachy natury? Podobają Ci się? Jeżeli masz w sobie ciekawość poznania innego spektrum zapachu niż dotychczas zapraszam Cię serdecznie do mojego botanicznego świata bottanicum, w którym tworzę autorskie zapachy oparte na naturalnych ekstraktach zapachowych.


Od listopada zapraszam do kontaktu, jeżeli chcesz mieć dla siebie wyjątkowy perfum dopasowanych do Ciebie, skomponuję go.

W czasie, kiedy ja będę tworzyła próbki Ty poznasz kawałek alchemicznego świata, bo będziemy przez kila miesięcy ze sobą w kontakcie, więcej szczegółów podam pod koniec października 🙂


Wrzesień mam intensywny, podjęłam się wyzwania, w październiku będę prowadziła wykłady o zapachu, ponad 20 godzin, mam spory kawał wiedzy do uporządkowania, po głowie mi chodzi, aby to nie były tylko suche opowieści, chcę uczestników zachęcić do ciekawych ćwiczeń, aby obyli się z językiem zapachu oraz wzniecili w sobie jego zmysł, by poznali jego historię i znaczenie w codzienności. Nie mam za bardzo na czym się wzorować więc wszystko tworzę od podstaw, łącznie z tworzeniem ćwiczeń, pracy mam ogrom a czasu mało, czuję ogromną ekscytację bo to takie trochę przecieranie szlaków.

Kiedyś usłyszałam, aby nie mówić o marzeniach głośno bo mogą się spełnić, wypowiedziałam, że chcę być edukatorką zapachu i po niespełna dwóch miesiącach, bach przyszła do mnie fascynująca propozycja, bottanicum wychodzi w świat 🙂 pamiętajcie warto swoje marzenia spełniać i robić swoje 🙂

Monika


Szukaj
O mnie

Jestem artystką olfaktoryczną, moją twórczość opieram na przekraczaniu granic w sztuce sensorycznej. Często tworzę olfaktoryczne hybrydy współpracując z artystami. Fascynacja zmysłem węchu oraz naturalnymi zapachami skierowała mnie na drogę komponowania pachnących opowieści w postaci instalacji artystycznych, perfum naturalnych oraz wykładów.


Moje działania zapachowe transportują ludzi w niezwykły i często nieznany świat zmysłów.


Zamykam we flakonach pachnące bogactwo natury połączonej z ludzką wyobraźnią.


Moją intencją oraz misją jest otwierać nozdrza ludzi na nowe doznania by mogli czerpać niezliczone inspiracje wyostrzając swoją wyobraźnię poprzez zmysł węchu i zapachy naturalne.


Zajrzyj na pachnące forum na Facebooku gdzie znajdziesz wiele ciekawych tematów o zapachach naturalnych oraz perfumach:

bottanicum przylądek naturalnych zapachówhttps://www.facebook.com/groups/793685331224789

Popularne wpisy
Akacja mylona z Mimozą
5 czerwca 2021 23:20
Irys
5 czerwca 2021 23:16
Hiacynty
5 czerwca 2021 23:27
Konwalie
1 maja 2022 23:17
Zapach dzieciństwa
1 czerwca 2022 21:20
Newsletter

Bądźmy w kontakcie