Skip to main content
bottanicum w mediach

bottanicum w podcaście

To bardzo miłe zakończenie tygodnia. Miałam dzisiaj z rana przyjemność być gościnią nowo powstającego kanału na youtube z podcastami “Kod Życia”, który prowadzi Michał Majewski rozmawialiśmy dzisiaj o świecie perfum naturalnych oraz innych zapachach naturalnych, jakich? dowiedzie się już pod koniec maja lub na początku czerwca, wrzucę tutaj przypominajkę 🎥🎙️🌷


W centrum Katowic są dwie niszowe perfumerie, zaglądam do jednej systematycznie, robię tak zwane przewąchiwanie, żeby wiedzieć co jest na rynku oraz co jest w trendach. Lubię podczas takich wizyt zadawać pytania. Dzisiaj zadałam pytanie czy są wśród perfum takie, które odstręczają klientów i które się wyjątkowo nie podobają, no i były! te które mnie się szalenie spodobały 😃 To Oud Plaza Herve Gambs Paris, zapach na pasku obłędny (raczej nie testuję w perfumeriach perfum bezpośrednio na skórze, jak mnie coś zauroczy, a zdarza się to rzadko, jestem bardzo wybredna, to kupuję próbkę). No i jestem bardzo, bardzo rozczarowana, perfumy za ponad tysiąc złotych nie trzymają się na mojej skórze, są to perfumy! nie woda toaletowa, wytrzymały 10 minut, aż mi się wierzyć nie chce, szkoda, bo zapach bardzo ciekawy, trudny, ciemny i tajemniczy, naprawdę wywarł na mnie wrażenie.


A jak już przy perfumach jesteśmy to jeszcze jedna informacja, dostaję sporo zapytań czy będą jeszcze warsztaty perfumiarskie w innym terminie, nie wiem czy w tym roku jeszcze będą, być może uda mi się zorganizować jedno spotkanie we Wrocławiu, ale pewności nie mam.

Mam ogrom pracy, tworzenie programu 👨‍🎓👃 na studia perfumiarskie kosztuje mnie bardzo wiele czasu i przygotowań, do tego mam kilka wystaw oraz swoich osobistych szkoleń.


Pewnym jest, że odbędą się warsztaty w ostatni tydzień maja w Warszawie, także zapraszam, miejsca powoli się kończą.

🌷👃Szczegóły majowego warsztatu przeczytacie tutaj:

https://innaja.my.canva.site/swiatzapachownaturalnychbott...

Monika

Szukaj
O mnie

Jestem artystką olfaktoryczną, moją twórczość opieram na przekraczaniu granic w sztuce sensorycznej. Często tworzę olfaktoryczne hybrydy współpracując z artystami. Fascynacja zmysłem węchu oraz naturalnymi zapachami skierowała mnie na drogę komponowania pachnących opowieści w postaci instalacji artystycznych, perfum naturalnych oraz wykładów.


Moje działania zapachowe transportują ludzi w niezwykły i często nieznany świat zmysłów.


Zamykam we flakonach pachnące bogactwo natury połączonej z ludzką wyobraźnią.


Moją intencją oraz misją jest otwierać nozdrza ludzi na nowe doznania by mogli czerpać niezliczone inspiracje wyostrzając swoją wyobraźnię poprzez zmysł węchu i zapachy naturalne.


Zajrzyj na pachnące forum na Facebooku gdzie znajdziesz wiele ciekawych tematów o zapachach naturalnych oraz perfumach:

bottanicum przylądek naturalnych zapachówhttps://www.facebook.com/groups/793685331224789

Popularne wpisy
Akacja mylona z Mimozą
5 czerwca 2021 23:20
Irys
5 czerwca 2021 23:16
Hiacynty
5 czerwca 2021 23:27
współprace z bottanicum
15 czerwca 2024 10:04
Konwalie
1 maja 2022 23:17
Newsletter

Bądźmy w kontakcie