Skip to main content
Warsztaty perfumiarskie i kadzidłowe bottanicum

Alchemiczne warsztaty perfumiarskie bottanicum we Wrocławiu

W pierwszy weekend września odbyły się alchemiczne warsztaty bottanicum stopień podstawowy. Spotkaliśmy się we Wrocławiu w pięknym miejscu jakie stworzyła Malwina “Natura Rzeczy”.


Wszystkim uczestnikom pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować za udział w warsztatach. To był piękny i cudowny, wspólny czas, cieszę się również, że byliście zaangażowani w każdy etap, zadawaliście pytania, byliście twórczy i poszukujący a także bardzo cierpliwi i wytrwali bo materiału było mnóstwo, to wymagające warsztaty 😉


Społeczność zapachów natury bottanicum powiększa się coraz bardziej, pasja łączy i przyciąga nas do siebie wzajemnie, myślę, że spotkamy się jeszcze nieraz.

Pod koniec września w Łodzi odbędzie się pachnący weekend bottanicum gdzie będziemy się dopieszczali pachnącymi dymami, relaksacją w nich a na drugi dzień będziemy tworzyli pachnące wody z nutami jesiennej melancholii, kto będzie chciał będzie ją mógł zatrzymać we flakonikach a kto będzie chciał będzie ją mógł osłodzić i ocieplić, miejsca jeszcze są, serdecznie zapraszam do zapisów, szczegóły przeczytacie w zakładce wydarzenia.


Zapraszam poniżej na krótką fotorelację z warsztatów 🙂

Monika